Referencje

ZREALIZOWANE OSIEDLE IMPRESJA W BYDGOSZCZY ZOSTAŁO DOSTRZEŻONE PRZEZ PORTAL BRANŻOWY I UZYSKAŁO WYRÓŻNIENIE ZA 2019 ROK.

WYRÓŻNIENIE W PORTALU BRANŻOWYM - ZREALIZOWANE OSIEDLE IMPRESJA W BYDGOSZCZY

Zakończone realizacyjnie Osiedle Impresja w Bydgoszczy zostało dostrzeżone przez portal branżowy Ekspress Bydgoski i otrzymało wyróżnienie w 2019 r. W konkursie na fasadę roku 2019 organizowanym przez firmę BAUMIT znalazło się wśród obiektów zgłoszonych.  Obecnie trwa już realizacja kolejnego osiedla tj. Osiedla Impresja 2 sąsiadującego bezpośrednio z Impresją . Architektura budynków z jednej strony nawiązuje do stylistyki Impresji 1 a z drugiej wprowadza jednak nowe motywy i estetykę . Zapraszamy do zapoznania się z projektem .

WYRÓŻNIENIE i docenienie biura w kolejnej weryfikacji dotyczącej rzetelności i wiarygodności w zakresie świadczonych usług projektowych - 2019

Kolejne wyróżnienie biura w programie FIRMA GODNA ZAUFANIA . Tym razem zostaliśmy umieszczeni w klubie ELITE 2019 .

Miłe zakończenie 2019 roku :) Otrzymaliśmy właśnie kolejne wyróżnienie w zakresie prowadzonej przez nas działalności . Pomyślna weryfikacja świadczy o utrzymującym się poziomie naszych usług , o wiarygodności i rzetelności biura . Zapraszamy oczywiście do współpracy .

FORUM NOWOCZESNEGO BUDOWNICTWA - artykuł w nowym czasopiśmie branżowym

Na rynek wchodzi właśnie pierwszy numer nowego czasopisma branżowego pt. FORUM NOWOCZESNEGO BUDOWNICTWA . Do napisania jednego z artykułów "na tzw.początek" została zaproszona także moja skromna osoba . Temat "stricte" branżowy poświęcony energooszczędności w budownictwie mieszkaniowym pokazuje i wskazuje wszystkie ważne elementy jakie składają się na uzyskiwanie coraz lepszych parametrów energooszczędności w budownictwie .

Copyright © 2018, Architekt Poznań
Polityka cookies
www.mornel.com